Jak je toho hodně

Je toho hodně. 🙂 to se většinou odráží do doby, kdy sem naposled napíšu (nezapomeň Diuku, že minulý rok ti nešlo nic tvořit a tak to teď všechno doháníš – a taky tě čeká druhý infarkt – první ve chvíli, kdy jsi zjistil, že neudržíš myšlenku). Ale tentokrát je to už hodně dlouhá doba a neopravňuje mne ani každodenní připomínání (jo, asi už celý týden), že bych sem měl napsat. 🙂

Dvě čerstvé informace.

První: Je téměř hotová kniha Kladivo na vypravěče, třetí svět, hra pro hrdiny z prostředí steampunkového světa, kde jsem se jako vždy pokoušel o „bude tam vážně málo magie, vážně…“ a nakonec je tam magie tolik, že byste si ji mohli z ovzduší rovnou mazat na chleba.

Druhá: Tuto sobotu jsem byl na moravě, kde jsem měl autorské čtení v prostředí mé oblíbené čajovny a zároveň u vernisáže Jana Kordiny, alias Scciona, kterého velmi dobře znáte jako ilustrátora drtivé většiny kreseb z mých světů.

Čaj, dýmka, dvě povídky a jeden úryvek, k tomu zahrání rozpracované karetní hry V.R.K.Ú (počkat, to už je třetí novinka), z prostředí světa Muže, který se modlil, jenž se střetl s příjemně kladným ohlasem. Je to vážně skvělý pocit dělat na něčem několik měsíců a vidět, že to má smysl.

A tak jsem se vrátil do Prahy, dokončuji to, co jsem si přál mít hotové už před čtrnácti dny (jo, ta kniha je velké sousto a chtěl jsem to poslat do tiskárny už vážně vážně dřív, což mi z pohledu nyní přijde jako zcela pitomá představa), a potom (protože jsem si jistý, že si to ON nepřečte), máme hotový obraz jako dar pro sponzora naší druhé knihy (a pokud HO znáte, tak pšt, překvápko). Stál padesát hodin čistého času, spoustu nervů a peněz a vypadá prostě úžasně.

Nu, v následujícím dni sem dodám posledních čtyřicet dílů analytika, abych to trošku aktualizoval, z důvodu výstavby nového mostu s Deníkem Zombíka (další novinka) zruším jeho sekci (anebo nezruším, mně se prostě líbí), ale otevřu sekci Kladivo na vypravěče namísto sekce Magna Litera, abych tam dával něco nového jak z knihy, tak nápadů. Prostě něco, na čem se dá stavět, neboť naše Magna Litera stále pokračuje, avšak už nebude tisknout kavárenské deníky.

Třeba časem.

Tohle znělo jako z nějakého blogísku. Mimochodem, nevíte, mí drazí fanoušci, jak zablokovat registraci spamu? Mám v nastavení přes dvanáct set zaregistrovaných spamových profilů, nestíhám to mazat a nebýt adblocku, tak by nikdo nemazal jejich spamové komentáře (vážně se jim penis zvětšuje po dvou dnech, to víte, když si do něj píchnete motivační včelu…).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *