Nataša

(Upozorňuji, že tento text může obsahovat spoilery.)

-Interpretace hrdiny:

natasa01_small

Věk: 32 let

Výška: 167 cm

Oči: Hnědé

Kategorie: Nadprůměrná

Udána v procentech cechu: 30%

Zaměření: Znalkyně vzduchu a učednice sexuální magie, získala druhé místo na mezinárodní olympiádě v šermířském turnaji.

Nejvíce proslavena: Zabitím Vzdáleného Vody.

Mistři v učení: Mistr vzduchu Grigory, Ignat a mistryně sexuální magie Zlata.

Popis: Štíhlá, nevysoká, poměrně bledá, tmavé mahagonové oči a smyslné rty. Pokud by byla sochou, tak si dal sochař záležet jen na některých částech, zatímco u jiných se mu asi vařila káva, protože ve výsledku není Nataša jako celek ničím obvyklá, ale pokud se člověk soustředí jenom na její určité části… díky tomu si získala mnoho milenců.

Životopis: Rodilá Ukrajinka se chtěl vždy podívat někam jinam. Lákalo jí zahraničí, cestování, ale velkou část svého života strávila doma a do ciziny se dostala pouze skrze komunikaci s lidmi, jenž tam již byli. A její touha rostla čím dál více, díky čemuž byla ochotna naslouchat fanatikům a zběsilým zastáncům vlastních, často pokřivených názorů. Potom ale narazila na problém, konečně mohla odejít z domu, jenže by musela opustit své příbuzné, pro které byla momentálně jediným zdrojem obživy a najednou si uvědomila, že nemá takovou chuť odejít.

Její rodina byla samozřejmě ráda, že doma zůstala, jenže heretikovi Grigorimu a jeho bratru Ignatovi se to tolik nelíbilo. Měli ji v hrsti a teď museli odejít? Ne, to bylo nepřijatelné a tak se postarali, aby na Natašu doma nikdo nečekal. A když se jednoho dne vrátila z nákupu, nenašla doma nikoho, zatímco oba bratři nacpávali posledního příbuzného do auta.

Tímto způsobem se zapletla do Rodinky – mistr Grigory slíbil, že je najde, když se jim zaváže slibem. A Nataša svolila, co by pro svoji rodinu neudělala, začala se cvičit v něčem jiném, než co ji učil její otec, pacifista. Teď měla své schopnosti vědmy použít pro bojové účely, prohlubovala znalosti a naučila se sama bránit. Bylo to potřeba, protože Rodinka prožívala těžké chvíle a potřebovala Natašu,  mocnou vědmu, se schopnostmi a potenciálem hodícím se zrovna pro tyto těžké časy.

Jakmile se situace na Ukrajině zlepšila a cechu dělalo problémy ulovit příslušníky Rodinky, začala se tato mafie rozhlížet po okolí. Nataša pověřená úkolem navázat styky a podporovat Rodinku v Praze pomáhala pomalu rozšiřovat pravomoce ukrajinské mafie, nepřestávala však pátrat po své vlastní rodině, kterou však nikdy nenašla.

V Praze si našla milence, mladíka, do kterého se skutečně zamilovala. To nikdy předtím nezažila ale souhlasila, že vždy bylo co objevovat. Do Prahy propašovala speciální drogy, rozšiřovaly vědmákům smysly a zastíraly mysl, a seznámila se s Ragnarem, členem Rodinky a neuvěřitelně mocným vědmákem. Jejich společné plány mimo Rodinku nebyly nepřehlédnuty, i když si mysleli opak.

Tady do jejího příběhu vstupuje Ludevit, vůdce Pražské Rodinky. Dostalo se mu problémů, jenž musel urychleně vyřešit. A protože mu do toho neseděla ani Nataša (kvůli její síle a tiché spolupráci s Ragnarem), ani Vincent, jenž byl pro něj jako mladá osina v zadku, vymyslel plán, jak se jich zbavit a zároveň si upevnit pozici, jenž se stala křehčí, než očekával. Nataša byla prozrazena Darethovi, její silné i slabé stránky, a začal hon, na jehož konci stála Nataša v podzemní restauraci na Václavském náměstí a pod krkem držela operativce Sivaka, jenž ji ulovil za pomocí stejné drogy, kterou do Prahy přivezla. Byla vyčerpaná, oslabená, podražená, nikdo jí nepomáhal a co se stalo s jejím milým, to netušila a nevěděl to ani Ludevit. A váha stresu se odrazila i na chování, pološílená se pokusila zlikvidovat náměstí a cech jí v tom na poslední chvíli zabránil.

Speciální předměty: Tři kila Vlkodlačího prášku.

Smrt: Upálena blesky a dekapitována.

<zpět>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *