Samuel

(Upozorňuji, že tento text obsahuje spoilery)

EPSON scanner image

-Věk: 33

-Výška: 179 cm

-Oči: Modrohnědé

-Heslo k bráně do cechu: 8-6-7-8-7

-Počet složených pečetí: 7

-Nejvíce proslaven: Výhrou v bojové soutěži Ocelová vrána

-Mistři v učení: Šaman, Stařec, Diego, Samsen

áci: Žádní

-Popis: Obratný a charismatický manipulátor žen. Přítel Vzdálených, znalec sedmi jazyků, dobrý tanečník, v boji vytrvalý jako býk, hnědovlasý a s širokými rameny. Je mlčenlivý a šikovný.

ivotopis: Jeho otec byl hračkář a stejně jako jeho otec, i on naučil svého syna práci se dřevem, posílal ho často na tábory a když syn dospěl, zemřel na zkolabování ledvin. Syn se musel vypořádat se smrtí v rodině mnohem dříve, než jeho vrstevníci. První věcí bylo zabezpečit zbytek rodiny, tedy matku a mladšího bratra. Začal pracovat, hodně dlouho za málo peněz. Jejich situace se moc nezlepšila.

Poprvé potkal vědmáka v práci. Jen tak, návštěvník baru, přišel si dát skleničku. A Samuel měl pocit, jako by dostal neviditelnou pěstí, práskl výstřel a neznámý muž se zhroutil na zem. Ale nezemřel, jinost ho zachránila. Operativec (Samuel tehdy netušil, co to znamená), se rozkročil nad vědmákem a vystřílel do něj zbytek zásobníku, než se ho konečně zbavil.

Samuela stálo hodně úsilí se nevyzvracet. A sledoval, jak po zabijákovi přišli čističi, přinesli s sebou útěchu ve formě slov i prášků. Byli to výborní psychiatři, skvělí znalci myslí. Brzo se problém v baru přesunul na Samuelovy finanční problémy. Aniž by to tušil, byl podrobován testům jako možný uchazeč do cechu. A když odcházeli, odcházel s nimi i on, jako nový rekrut, s příslibem, že si jeho rodina už nikdy nebude muset stěžovat na nedostatek peněz. A s vírou, že jeho činy pomáhají jeho rodině, v ní i zůstal (jenže byl také natolik chytrý, aby pochopil, že když by brzo skončil, tak nejenom, že bude cech vědět, komu má zastavit tok financí, ale také, kde ten někdo bydlí. Nechtěl věřit své nové rodině, když bez emocí zabíjela své nepřátele).

-Specializace: Střelba, lukostřelba, ovládání jazyků, svůdce.

-Speciální předměty: Zápisky o Vzdálených. Vlastní rukou sepsané, plné jinak velmi tajemných informací. Naposled v držení Sivaka.

Vlastní automobil:

 <zpět>

Comments are closed.