Sosret

(Upozorňuji, že tento text obsahuje spoilery)

-Věk: 30

-Výška: 172 cm

-Oči: Zelené

-Heslo k bráně do cechu: 7-8-5-8-7

-Počet složených pečetí: 8

-Nejvíce proslaven: Čestným jednáním

-Mistři v učení: Šelma, Sleipnir, Sylvio

áci: Žádní

-Popis: Nosí vojenský sestřih a v akci funguje jako odstřelovač. Velmi dobrý v maskování, v boji beze zbraně, specialista na vyrážení zbraní a boj s tyčí. Jaký skutečně je, se dalo poznat podle jeho bytu. Klidný jako voda, harmonický, pečlivě uklizený.

Životopis: Další z dětí narozených v cechu, potomek Sylvia a Studny Moudrosti. Studna byla zabita již v jeho mládí, ještě za dob cechmistryně Dalie, takže ho otec vychovával sám. Cvičen legendami jako Sleipnir nebo Šelma, naučil se Sosret tichosti, vnitřního klidu a vyrovnanosti. Stal se velmi schopným bojovníkem, zaručenou jistotou, maskující se zpovzdálí a hlídací svou puškou okolí.

Sosret byl vždy v bezpečí cechu. Nezažil hrůzy, které by ho navždy poznamenaly. Zabíjel, lovil, bojoval, byl k tomu vychován a nikdy mu to nepřipadalo špatné. Měl totiž víru a ta ani jednou nezakolísala. Řídil se heslem, že bude svého pána poslouchat až do hrobu. A jeho pánem se stal cech sám. Byl jeho ochráncem, novodobým samurajem, věřící, že když bude třeba prokázat, že je čestný následník cechu, vezme si klidně i svůj život.

Specializace: Odstřelovač, lamač zbraní, bojovník s holí.

Speciální předměty: Kouzelný hejkal (pomáhá mu se skrývat)

Vlastní automobil:

<zpět>

Comments are closed.