Shinken

(Upozorňuji, že tento text obsahuje spoilery)

Věk: 31

Výška: 179

-Oči: Proměnlivé

-Heslo k bráně do cechu: 9-5-4-9-9

-Počet složených pečetí: 9

-Nejvíce proslaven: Naprosto grandiozním činem. Přesunem své životní energie do zapečetěné schránky. Nalezením další cesty k nesmrtelnosti.

-Mistři v učení: Sleipnir (jeho poslední student)

áci: Ragnar Aodh Cómhan Simpson

-Popis: Šlachovitý muž s aurou tajemna, zadřenou tak hluboko do kůže, že je každý jeho pohyb doprovázen chladem. To je způsobené jeho závěrečnou prací, na které si kupodivu nevylámal zuby. Jenže ztratil většinu emocí.

Z různých úhlů to vypadá, že má různě barevné oči. Jí velmi málo a je strašně osamělý. Jak nemůže být člověk sám, když je posledním svého rodu?

Životopis: Poslední z pradávného domu Shinkenů. Žák jediného mistra, mistr jediného žáka. Poslední znalý tajemného kreslířského umění, vkládající svou sílu a víru na plátno a kdysi ničící celé armády, zatímco dnes stěží odstraní z cesty jednoho muže, aniž by kreslíř při tomto aktu nezahynul.

Od svých osmnácti učí Ragnara svému umění, tajně, to se rozumí, neboť v cechu by mu při zjištění takové zrady hrozilo něco mnohem horšího než smrt. Během učebních hodin se do svého žáka, mnohem staršího a zkušenějšího vědmáka, zamiloval a brzo se z tohoto vztahu stal vztah milenecký.

Ve svých devatenácti letech přesunul svou životní energii do schránky v podobě panenky a ztratil o Ragnara zájem. Od té doby ho nešlo zabít, každý, kdo to zkoušel, nepřežil, aby o tom někomu pověděl. Tajemný Shinken žil svým vlastním životem, lovil vědmáky a prováděl tajuplné věci. Jenže vše má dvě strany a když odevzdal svou životní energii cizí schránce, odevzdal tak i své emoce. Byl odsouzen k tomu nerůst, naplno nežít, což byla cena za dlouhý život, za možnost mnohé vidět a mnohému se přiučit. Prokletí, možná?

Specializace: Schopnosti domu Shinkenů

Speciální předměty: Kreslířské vybavení domu Shinkenů, kouzelná schránka v podobě panenky, rituální nůž.

Vlastní automobil:

<zpět>

Comments are closed.