Desmond zvaný Psovod

(Upozorňuji, že tento text může obsahovat spoilery.)

-Interpretace hrdiny:

-Věk: 29 let

-Výška: 174 cm

-Oči: Světle modrá

-Heslo k bráně do cechu: 3-4-4-2-4

-Počet složených pečetí: 4

-Nejvíce proslaven: Obranou cechu před útokem Zrádce.

-Mistři v učení: Dyson

áci: Žádní

Popis: Zůstal mu z mládí zvědavý a jakoby napůl překvapený obličej, vykulené oči a oblé obočí. Věčný amatér, který se nikdy nic nenaučí pořádně a přitom se opravdu snaží. Obléká se do rozedraných riflí a volných triček, opásá se přehnaně širokým opaskem, na který si věší vše potřebné – ať už pouzdro na mobil, nůž, nebo klíč od psince, o který se má za úkol starat.

Životopis: Desmond se jako prvorozený vznešeného rodu sloužícího cechu stal jeho členem. Mládí si prožil jako průměrný český kluk. Studoval na škole (ale ne moc), občas něco popil, pobíhal po venku a přemýšlel, jak to vypadá pod dívčí podprsenkou. Do cechu přišel naivní, peníze zde najednou nic neznamenaly. S trpkostí brzo zjistil, že jeho současné schopnosti mu do budoucnosti nebudou stačit.

I když by se dal považovat za hlupáka, nebyl takový. Byl pouze bezstarostný a teď se měl do sebe obout, aby z něj něco bylo, aby složil alespoň tři pečetě a cech ho nemusel zabít. Stalo se, složil víc pečetí, ale s odřenýma ušima a jeho heslo dává zcela jasně najevo, jaké jsou jeho schopnosti.

Do boje proti vědmákům si oblíbil používat samopal MP5 podobně jako Derek. Je rychlý, kompaktní a lehký. Desmond dostal na starost cechovní psy, krmil je a staral se o jejich spokojenost (což také znamenalo, že ho občas pokousali). Co se opravdu dobře naučil, bylo stopování. V lese se mu vyrovnal jen málokdo a pokud měl u sebe pana Krále, Sojku nebo Hektora, nevyrovnal se nikdo.

Specializace: Stopování, odolnost vůči kousnutí.

Speciální předměty: Starodávný prokletý náhubek – každý, kdo ho má nasazen na obličeji, ztratí schopnost mluvit, ale zlepší se mu sluch.

Vlastní automobil: Nevlastní, nemá na něj.

<zpět>

Comments are closed.