Soňa

(Upozorňuji, že tento text může obsahovat spoilery.)

-Interpretace hrdiny:

sona01_small

-Věk: 29

-Výška: 167

-Oči: Hnědé

-Heslo k bráně do cechu: 6-5-2-6-5

-Počet složených pečetí: 6

-Nejvíce proslavena: Pomocí při zlikvidování vojenské jednotky vědmáckých přisluhovačů.

-Mistři v učení: Šelma, Sysel,

áci:

Popis: Soňa je štíhlá a empatická operativkyně. Nikdy se nezlobí moc dlouho a zachovává si dobrou,  klidnou náladu. Není to ten typ osoby, co by velel davu, spíše ji stačí držet se zpovzdálí, zamýšlet se nad přiděleným úkolem po svém a také tak jednat. Své nápady většinou sdělí až ve chvíli, kdy zklamou nápady ostatních, nemá zapotřebí se jimi okamžitě předvádět. Vlasy má zastřihnuté do elegantní hnědé patky a špičatý nosík se stáčí trošku nahoru. Světlá kůže zdůrazňuje tmavé obočí a stejně tmavé oči. Když se na vás Soňa vyčítavě podívá, máte pocit, že se musíte omluvit každému nakopnutému štěňátku na světě.

Životopis: Soňa se narodila do rozvětvené rodiny. Mnoho bratrů a sester jí zaručovalo přehlížení a šikanu ze strany starších, takže se uzavírala do své hlavy a dělala všechno sama, protože ostatním nemohla důvěřovat – vždycky na pomoc odpověděli kanadským žertem.

Jako nejmladší se od ní také očekávalo, že překoná všechny své sourozence. Ve dvanácti chodila na brigádu, s ní pokračovala i na střední zdravotnické škole a tak to šlo dál, osamostatnila se dřív než její vrstevníci, našla si byt, vlastně z ní mohla vyrůst docela šikovná žena schopná se o sebe postarat, než se jí přihodila „ta věc.“ Nejdřív netušila, jestli může být něco takového pravda, ale když ho viděla v parku, zakrváceného a utrmáceného, připadalo ji logické, že mu musí pomoci. A to bylo zvláštní, protože se vždy od problémů držela dál, a najednou ležel v její posteli, kreslil rubínem po prostěradlech a ona mu sešívala zranění na hlavě.

Byl to člen cechu, umírající ve škarpě po zranění způsobené vědmákem. Rána na hlavě vypadala, že se zahojí, jenže vnitřní krvácení ze zlámaných žeber bylo příliš závažné. Jenže operativec musel podat zprávu a nešlo to jiným způsobem, než přes ni. Nadiktoval jí adresu jednoho externího defendenta, kterému má předat vzkaz o nebezpečném vědmákovi. To Soňa splnila, defendent, pracující jako ochranka významného politika okamžitě předal zprávu dál a zároveň mladou dívku pozoroval. Vypořádala se s problémy života nějak snadno a po pečlivém uvážení jí vzal do Cechu. Inu, Soňa se o to nezajímala, přála si vlastně jenom pomoci, a najednou je tady a zjišťuje, že se pod slupkou normálnosti v lidských životech skrývá zlo. Vědmáci, které je potřeba porazit a ona k tomu může přidat svou trošku. Zaujali ji, přesvědčili ji, nevšimla si, že vlastně nedávali na výběr. Vycvičili ji a připravili, až složila šest pečetí a našla si přátele. Cech se její rodinou která pomáhala a na kterou byla pyšná. V boji se stala nepostradatelnou, střelec a léčitel, ve skupině se Sailemem, Samuelem a Dysonem vytvořili tým k pohledání. Vrátit se do normálního života, na to ani nepomyslela. Už to prostě nešlo.

Specializace: Podpora, střelba ve skupině, dobrá psycholožka.

Speciální předměty: Očarovaný nůž. Když se někam zabodne, nepovolí, pokud se správně nestiskne jeho hlavice.

-Vlastní automobil: Žádné, jezdí motorkou.

<zpět>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *