Dalimila

(Upozorňuji, že tento text může obsahovat spoilery.)

-Interpretace hrdiny:

dalimila01_small

 

-Věk: 26

-Výška: 171

-Oči: Modré

-Heslo k bráně do cechu: 9-5-4-8-7

-Počet složených pečetí: 8

-Nejvíce proslavena: Organizováním obrany při dobývání cechu Zrádcem.

-Mistři v učení: Dyson, Akol, Roger

áci: Žádní

Popis: Vysoká blondýna. Zdánlivě dostačující popis, tuctová štíhlá žena vytažená z jakéhokoliv románového příběhu. Avšak tahle je… živá, svá, nabitá energií jako atomová bomba. Možná se na první pohled zdá trošku arogantní, je si jistá svou pravdou a smůlou pro ostatní je, že tu pravdu často skutečně má.

Dokáže se usmát tak, že zapomenete, co jste jí chtěli říct. Dokáže kráčet jako modelka – ladný krok a neprůstřelná vesta. A naučila se od Sivaka rozdávat rány jako chlap.

Životopis: Narozena do vznešeného rodu Doutů, podporující cech svými financemi, znalostmi a kontakty, chráněná operativcem (posledním alchyfágem) Sporýšem a dvanáctiletou panenkou na hraní Miriam.

Jako každý prvorozený formálně spolupracující s cechem, vstoupila do pražského cechu s úmyslem stát se jeho nejlepší členkou a skoro se jí to i povedlo. Získala osm pečetí a jako novou rodinu kastu defendentů a z toho jednu pečeť strategickou – to znamená, že se v případě útoku na cech podílí na organizaci a velení obrany.

Vztahově se o ní snažilo mnoho mužů a dokonce i několik žen. Nedala se snadno a její srdce si překvapivě získal nejapný, neurvalý, samolibý Sivak, což bylo nejenom překvapivé, ale i téměř neuvěřitelné. Zvláště, že v jejích očích se jednalo o přerostlé děcko.

Kdoví, čím ji okouzlil.

Specializace: Strategie, chladná analýza, rychlopalba.

Speciální předměty: Revolver zasvěcený Ježíši Kristu, damaškové vrhací nože, otrávené střelivo, prvotřídní suchý amulet, prvotřídní útočný amulet Gorg VI – síla uvězněná v něm dokáže jednorázově rozdrtit strukturu vědmáckého psychického štítu.

Vlastní automobil: Morgan Plus 4, Porsche 356, Auburn Speedster 886

<zpět>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *